LiveZilla Live Help

Sociale Media

Sponsers

Ondersteuning Vista en XP zonder SP stopt E-mail
Geschreven door Administrator   
maandag, 01 maart 2010 14:16

 

 

   Microsoft

 

 

Ondersteuning Vista en XP zonder SP stopt

 

Servicepacks installeren of overstappen

 

Microsoft stopt in de komende maanden met de ondersteuning voor exemplaren van Windows XP en Vista RTM zonder Service Pack. Het bedrijf raadt aan om de gratis update te installeren.

 

De ondersteuning van Vista zonder Service Pack loopt volgens Windows communicatie manager Brandon Leblanc af op 13 april. Voor XP stopt de ondersteuning op 13 juli voor computers die niet over Service Pack 3 beschikken. Tegelijk wordt de support voor Windows 2000 en Windows Server 2003 RTM volledig stopgezet.

Concreet wordt er geen telefonische ondersteuning meer gegeven en komen er ook geen securitypatches meer uit. Voor Server 2003 RTM begint wel de Extended Support-fase. Daarbij is er nog betaalde ondersteuning en worden er nog altijd beveiligingslekken gratis gepatcht.

Microsoft raadt gebruikers aan het meest recente servicepack te installeren via Windows Update. Voor Windows XP is dat Service Pack 3, Vista zit momenteel aan SP2. Overschakelen op Windows 7 is ook een optie.

 

 

 

 
We hebben 130 gasten online
De inhoud van Vista Helpdesk.nl is beschermd door auteursrecht en mag niet gekopieerd worden zonder schriftelijke toestemming van de webmaster.
Joomla Template Design